Pamukkale Kablo

Pamukkale Kablo

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan PAMUKKALE KABLO, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir. 

 

1952 yılında kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde Tesisat Kabloları, PVC Alçak Gerilim Kabloları, XLPE Alçak Gerilim Kabloları, LSZH Alçak Gerilim Kabloları, Orta ve Yüksek Gerilim Kabloları, British Standart Kabloları, Solar Kablolar, Isıya Dayanıklı Kablolar, Bakır İletkenler, Alüminyum İletkenler, Kompauntlar üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

  

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ROSH, CPR, BASEC, TSE, CEBEC, SOLAR, NHXHX FE180 E90 gibi kalite belgeleri PAMUKKALE KABLO markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. PAMUKKALE KABLO, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

 

Çayırova Pamukkale Kablo ürün fiyatları ve bilgi için  05347958849  numaramızdan destek alabilirsiniz.