Aplik Montajı

Aplik Montajı

Aplik Montajı

Aplikler duvara dikey olarak montalanan ve tavan lambası olan avizelerin bir parçasıymış gibi dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. Avizeleri bütünleyen yapısı ile farklı alanlarda oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Avizelerin kurulumları esnasında odanızın farklı alanlarında aplikler kullanabilirsiniz. Yatak başlarına, banyo dolaplarına, salon ayna başlarına ya da dekorasyon ve gece aydınlatması olarak bahçelere takılır. Duvar aplik ürünlerini ev, ofis, otel, restoran ve cafe gibi kapalı mekânlarda kullanabileceğiniz gibi teras ya da bahçe gibi açık alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aplikler sadece ışık kaynağı olarak değil ortama farklı bir ambiyans bırakması için de kullanılabilmektedir.

Aplik Uygulamaları ve Montajı

Dairenizde, iş yerinizde ya da odanızda istediğiniz herhangi bir alana kullanmak istediğiniz aplikler için aplik hattı çekilebilir ve montajını yapabiliriz. Siz değerli müşterilerimize hizmet öncesi olduğu gibi hizmet sonrasında da yardımcı olmak adına her zaman yanınızdayız.

Seçtiğiniz apliklerin güvenli şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kurulumu için firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.