Avize Montajı

Avize Montajı

Avize Montajı

Yaşam alanlarımın en gözde aksesuarı olan avizeler hayatımızda fazlasıyla yer verdiğimiz ürünlerdir. Bir ortamı daha şık ve nezih halde gösteren avizeler her zaman göz doyurucu olmuştur. Peki bir avizeyi takabilecek bilgiye sahip misiniz? Evine avize alan 10 kişinde 7’si avizeyi kendisi takmak istediği için işin mahiyeti ve önemini kavrayamadan elektriği bünyesinde hissedebiliyor. Bu gibi kazalarda ağır yaralanmalar olurken risk almayın bizi arayın diyoruz.

Avize Montajı Nasıl Yapılır?

Avizelerin montajı için gerekli olan ekipmanlar sayesinde kurulum ve montaj işlemleri yapılır. Avize montajı uzmanlık isteyen bir iştir. Amatör kişilerin avize takarken zarar verebileceğini hatta kırabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Avize montajı için öncelikle avize kablolarının uçları sıyrılır. Matkap ile tavana açılan delik sayesinde sabitleme yapılır. Elektrik kabloları ile avize kablo uçları birleştirilir. Bu işlem basit gibi görünse de zorlu ve yorucu işlemdir. Mutlaka bize ulaşın ve gelip avizenizi çalıştıralım.

Seçtiğiniz avizenin güvenli şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kurulumu için firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.