Gaz Detektörü Kurulumu

Gaz Detektörü Kurulumu

Gaz Detektörü Kurulumu

Fabrika alanlarında sıkça kullanılan ve kullanılması yasal olarak zorunlu hale gelen gaz detektörleri hayat kurtarıcı konumundadırlar.

Gaz Detektörleri Nasıl Çalışır ?

Gaz detektörleri kurulurken özel planlar uygulanarak gazın en hızlı nasıl dışarı atılacağı hesaplanır ve plana uygun tasarlanır.

Gaz detektörleri havalandırma sistemlerine bağlı olarak sürekli aktif halde beklemektedir. İçerisindeki hassas sensörler sayesinde ortamdaki gazı fark ederek sizleri uyarır ve içerideki gazı çekip havalandırma borularından dışarı atar.

Gaz Detektörlerinin Faydaları Nelerdir ?

Günümüzde genellikle fabrikalarda kullanılan bu sistemler ortamdaki havayı sürekli kontrol ederek gaz kaçağı gibi durumlarda sizleri uyararak içerideki gazı dışarı yönlendirir.

Fabrika ortamında kullanılan gazlar kokusuz ve etkili gazlardır. Bu sebeple ortamda bir gaz kacağı olduğunda fark etmeden gazdan etkilenip canınızı riske atabilirsiniz.

Gaz sistemleri sizin göremediğiniz veya kokusu alamadığınız gazları fark ederek sizleri bilgilendirir ve etkilenmemeniz için ortamdaki gazı hızlı bir şekilde temizleyerek sizi güvene alır.

 

Gaz sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.