Kumtel

Kumtel

1972 yılında üretime başlayan Kumtel , 40 yıldır devamlı büyüyerek gelişmekte ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır.

 

Pişirici, ısıtıcı ve çeşitli ev aletleri alanlarında üretim yapan Kumtel, elektrikli ısıtıcı, mini ve tam boy fırın, tost makinası, barbekü ve su ısıtıcısı gibi pek çok üründen oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız, Kumtel ve Luxell olmak üzere iki farklı marka ile tüketiciye ulaşmaktadır. Üretim kapasitesi günlük 30.000in üzerinde olan Kumtel, bu özelliğiyle sektöründe lider üretici konumundadır. Üretimde kaliteyi ve müşteriye en kaliteli ürünü ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın tüm ürünleri CE belgelidir, ayrıca ürünlerimizin SGS ve TSE standartlarına uygunlukları dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir. Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde , farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen, uluslararası birer marka olan Kumtel ve Luxell , ürün ve proses geliştirme , prototip hazırlama , proje tasarım ve pilot üretim ünitelerinden oluşan AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

 

Çayırova Kumtel ürün fiyatları ve bilgi için 05347958849  numaramızdan destek alabilirsiniz.