Zil ve Diyafon Sistemleri

Zil ve Diyafon Sistemleri

Zil ve Diyafon Sistemleri

Diafon Nedir?

Diafon; site, apartman, villa ve iş yerinizde kapınıza gelen kişileri görmek ve onlarla sesli iletişime geçmek için kurulmuş bir sistemdir.

Bu sistemleri kurmak için kullanabileceğiniz bir yapı olan interkom (görüntülü diafon) kullanılmaktadır. Gün içinde onlarca kez kapınız veya ziliniz çalıyorsa, kapınızı açmadan kimin geldiğini görebilir ve onlarla yüz yüze gelmeden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca tehlike arz etmeyen durumlarda dış kapıyı açabilmek için sistemin kendi bünyesinde kapıyı açan butonda bulunmaktadır. Sistem aynı zamanda ev sahibinin olmadığı durumlarda kapınıza gelen ziyaretçileri hafıza ünitesi ile kayıt altına alabilmektedir. Sonrasında kayıtlar izlenerek gelen kişiler görüntüleri ile birlikte ev sahibinin görebileceği şekilde izlenebilmektedir.

Diafonlar karşı tarafa sadece ses iletirken, dışarıdaki kişinin hem görüntüsü hem de sesi evdeki kişiye görünebilmektedir.

Teknolojinin her gün geliştiği bu ortamdan görüntülü diafon ürünleri aynı zamanda akıllı ev sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Diafonun Faydaları

Ev ve iş yerlerinde güvenlik açısından giriş ve çıkışları takip edebilmek

Sesli ya da görüntülü sistemler sunması

Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği

Her türlü hırsızlık olaylarını önlemek veya caydırmak

Zil Arızaları

Zil evimizde, ofisimizde veya farklı yaşam alanlarımızda küçük ve ilgi çeken kısa melodilerdir. Bir uyarı almak, ziyaretçi geldiğini tespit etmek gibi farklı amaçlarla hizmet etmesi için kullanılmaktadır. Zillerin çalışmaması neticesinde tüm iletişiminiz ve haberdar olduğunuz durumlar pasif kalacaktır. Zili çalışmayan bir eve kargo geldiğinde evde yok deyip paketi bile geri götürüyorsa bu iş gerçekten önemli demektir.

Eğer binanız eski ve zil hatlarınız eski ve yıpranmış ise biz Çayırova Elektrik olarak Zil tesisatınızı yenilemeye hazırız.

Zil ve Diafon Arızaları Onarım Servisi

Zil ve diafon arızaları onarım servisi olarak mutlaka Çayırova Elektronik ile irtibata geçiniz. Uygun fiyatlar ve etkili çözüm yöntemlerimiz ile sizlere çözüm sunmaktan gurur duyarız. Sizlere her daim hizmet vermek için firmamız size her an ve koşulda yardımcı olmak üzere sizlere günün her anında destek olmaya hazırız.

Yaşanılan mekana uygun ürünün seçilmesi, ürün fiyatları hakkında detaylı bilgiler için de firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.